دانلود آهنگ جدید عاشقانه و شاد به نام سفره ی دلو وا کنم پیش کی اخه حرفاتو به کی بگی از صالح صالحی با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه

Ahang sofre delo va konam pishe ki az Saleh Salehi

دانلود آهنگ سفره ی دلو وا کنم پیش کی اخه حرفاتو به کی بگی صالح صالحی

جان منو جان تو عشقم دریاییه چشمم بد و خوب هرچی که باشی تو زیبایی به چشمم زیبایی آخ که من عاشق اینم سر روی شونم بذاری خوشبحالت که یه عاشق مثل منه دیوونه داری دیوونه سفره ی دلو وا کنم پیش کی آخه حرفاتو به کی بگی داره داد میزنه چشام میگه مجنونم دلو داری دق میدی بخدا منو میذاری بری به کجا کی واسم عین تو میشه دردت به جونم

تو اصن یادته مارو دل تنگو بی قرارو د آخه ببین هوارو دلت میاد نیای بزنیم ما زیر بارون شبو هر شب تو خیابون دل شهر تنگه برامون دلت میاد نیای

سفره ی دلو وا کنم پیش کی آخه حرفاتو به کی بگی داره داد میزنه چشام میگه مجنونم دلو داری دق میدی بخدا منو میذاری بری به کجا کی واسم عین تو میشه دردت به جونم سفره ی دلو وا کنم پیش کی آخه حرفاتو به کی بگی داره داد میزنه چشام میگه مجنونم دلو داری دق میدی بخدا منو میذاری بری به کجا کی واسم عین تو میشه دردت به جونم جان منو جان تو عشقم دریاییه چشمم بد و خوب هرچی که باشی تو زیبایی به چشمم زیبایی

دانلود اهنگ سفره دلو وا کنم پیش کی اخه حرفاتو به کی بگی صالح صالحی

لینک دانلود آهنگ

دانلود آهنگ جدید شادمهر عقیلی به نام دور شدی

دانلود آهنگ جان منو جان تو عشقم دریاییه چشمم صالح صالحی

دانلود آهنگ سفره ی دلو وا کنم پیش کی اخه حرفاتو به کی بگی صالح صالحی

دانلود آهنگ رفتی و خزان شد گریه بی امان شد / غیر مردنم نیست دلخوشی نگارا

دانلود آهنگ بعد از تو باران هنوز میبارد بعد از تو این خانه هنوز مرا دارد رضا بهرام

دانلود آهنگ غمت نباشه من عاشقتم حواست به عشقت باشه یکم

دانلود آهنگ علی علی جانم علی ترکی مداحی و نوحه از شبنم توزلو علی

کی ,دلو ,تو ,وا ,کنم ,پیش ,پیش کی ,وا کنم ,حرفاتو به ,به کی ,کی بگی
مشخصات
آخرین جستجو ها