دانلود آهنگ جدید امیرحسین افتخاری به نام رفتی و خزان شد گریه بی امان شد / غیر مردنم نیست دلخوشی نگارا با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه

Ahang raftio khazan shod gerye bi aman shod gheire mordanam nist delkhoshi nefara az Amirhossein Eftekhari

دانلود آهنگ رفتی و خزان شد گریه بی امان شد / غیر مردنم نیست دلخوشی نگارا

جان تو و جان دلم نیمه پنهان دلم من کران تا کران آمدم بی نشان یک نشانه بفرست گر زمن کردی یاد بوسه ای دست باد عاشقانه بفرست عاشقانه بفرست رفتی و خزان شد گریه بی امان شد دل زهرچه ترسید عاقبت همان شد غیر مردنم نیست دلخوشی نگارا دلخوش توام که میکشی تو ما را

از من به غیر از خبری چیزی نمانده ببری دگر چه خواهی به قصد جان من بیا ولی بیا بکش مرا به هر گناهی به هر گناهی رفتی و خزان شد گریه بی امان شد دل زهرچه ترسید عاقبت همان شد غیر مردنم نیست دلخوشی نگارا دلخوش توام که میکشی تو ما را

رفتی و خزان شد گریه بی امان شد دل زهرچه ترسید عاقبت همان شد غیر مردنم نیست دلخوشی نگارا دلخوش توام که میکشی تو ما را

دانلود اهنگ رفتیو خزان شد گریه بی امان شد / غیر مردنم نیست دلخوشی نگارا

لینک دانلود آهنگ

دانلود آهنگ جدید شادمهر عقیلی به نام دور شدی

دانلود آهنگ جان منو جان تو عشقم دریاییه چشمم صالح صالحی

دانلود آهنگ سفره ی دلو وا کنم پیش کی اخه حرفاتو به کی بگی صالح صالحی

دانلود آهنگ رفتی و خزان شد گریه بی امان شد / غیر مردنم نیست دلخوشی نگارا

دانلود آهنگ بعد از تو باران هنوز میبارد بعد از تو این خانه هنوز مرا دارد رضا بهرام

دانلود آهنگ غمت نباشه من عاشقتم حواست به عشقت باشه یکم

دانلود آهنگ علی علی جانم علی ترکی مداحی و نوحه از شبنم توزلو علی

بی ,غیر ,امان ,دلخوشی ,نگارا ,خزان ,بی امان ,گریه بی ,شد گریه ,امان شد ,شد غیر ,نیست دلخوشی نگارا ,دلخوشی نگارا دلخوش ,زهرچه ترسید عاقبت
مشخصات
آخرین جستجو ها